Prosinec 2013

ouououa.

18. prosince 2013 v 16:19 | fai

,

Ouououa.
Si pes? Né, kobliha.
Vyserte si všichni třeba oči.
Lidi pořád jenom koukaj. Nekoukaj na sebe, koukaj na vás. Proč nekoukaj na sebe?
Zase jsem přestala jíst a pravidelně spát. Vydržela jsem to 5 měsíců. Jak a komu vysvětlit že "jenom režim" fakt nezachrání všechno.
Nebude ze mě anorektička. To nikdy nebyla a nikdy nebude. Ne proto že bych nechtěla a vlastně ani nechci. Ale proto že má vůle je jak hovno. Vysereš a spláchneš.
Prostě jenom na chvilku chci přestat jíst když musím a přežírat se když nemám.
Si pes? Né, kočka.
Chci zase kouřit. Chci si zahulit. Chci se opít.
Polib mi/te prdel.Uá. Proč si každý člověk musí na něco hrát? Neříkám že já osobně si na nic nehraju ale co je moc to je moc. Každý vyzdvihuje jen sebe, uráží kamarády aby byl "kůl" měl to nejlepšejší slovo, výraz, čím větší hnusák na všechny jsem, tí víc jsem "kůl" chápeš to?!
Poďme se bavit o velikosti našich hoven abysme byli "kůl".

Jsem nepříjemná a neustále si stěžuju. Ale kde jinde si můžu stěžovat bez toho aniž bych nezatěžovala ostatní? Vy to číst nemusíte. Oni to poslouchat nemusí, ale musí vynaložit sílu aby se aspoň soustředěně tvářili.


Ou ty můj posraný bože.

11. prosince 2013 v 15:02 | FaiJak vysvětlit vypatlanému člověku, že je vypatlaný?
Povím vám jedno - je to velmi těžký. "Postavme se k tomu jako dospělý, ti přece jsme ne?".No jistě, ty určitě. Protože to co jsi o mně řekla bylo strašně dospělé. A já jako dospělý člověk? Nenech se vysmát ty vtipálku, bože ano jsem strašně dospělá až to bolí.:D.
Popravdě ani dospělá být nechci. Je na tom něco špatného?. Čím se liší dospělý od dítěte? Tím že si platí účty, žere a sere si svůj život za svoje. Ano, v tomhle bodě ještě nejsem, tudíž dospělá nejsem, ale v tomhle bodě dospělá chci být.
Ale jinak se celý život budu chovat jako dítě a ty mi polib prdel ty světaznalý vševědo.

Uf to jsem se ale rozohnila.

Žijte si svůj život jak jen sami chcete, stejně jednoho dne umřete a všechno bude jedno.
That´s all.