cvičit fai cvičit

motivejšn

24. ledna 2014 v 16:34 | faii


Já vlastně nikdy neměla pevný tělo. Je mi 22 a po celou dobu jsem jako rozteklej špek. Neberu se jako extra tlustou, ani normálně tlustou, ale rozhodně nejsem štíhlá.

Trvalo mi 10 let než jsem si uvědomila, že můžu shodit milion kilo, ale stejně budu rozteklá. Možná je to docela směšné, ale ano, trvalo mi to tak dlouho, opravdu si uvědomit že jinak než pohybem to nepůjde.

Ženy v naší rodině jsou všechny stejné, včetně mě. Štíhlé nohy, vypouklé bříško, menší či větší kozy, boky souměrné s rameny. Ovšem to bříško. Vypadáme jako pernamentně těhotné. Čili motivejšn číslo 1. rozhodně je: podiv se kolem sebe a nechtěj tak skončit. (a nejlépe bojovat od mlada kdy to jde vlastně samo, oproti tomu jak to půjde pak).

Motivejšn číslo 2. : už jen ta představa! Už jen ta představa že budu mít pevný tělo. Že se v létě projdu v plavkách bez toho aniž by se mi něco houpalo při chůzi ( beru jenom kozy, ty se houpat můžou).

Motivejšn číslo 3: velice spjatá s číslem 2. Nosím pouze volný trika. Těsný kalhoty klidně ale těsný tričko opravdu ne. Ono to bříško nezakryjou ani velký prsa. A chci si vzít tohle (obrázek níže) nemusí to být přesně tohle ale něco na ten způsob.


Legíny a triko krátce pod pupek. Ovšem musí to vypadat takhle. Ne abych měla zařízlý špek, vypouklý břicho. Pěkně plochoučký abych si viděla v klidu na stehna.

Motivejšn číslo 3. : a sama se divím že to sem píšu. Chci se doprdele líbit sama sobě. Vědět, že to jak vypadám jsem si zasloužila. A taky, kdo by se nechtěl líbit svému chlapci. On by mě sice miloval i se sto kily, ale já, já sama za sebe, se mu prostě chci líbit. Né že bych musela, ale chci!


 
 

Reklama